• +90 258 269 2433 (pbx)
  • info@deniztekstil.com.tr
  • Türkçe
  • English

Yepyeni bir yıldan, 2021’den merhaba.
Geride bıraktığımız 2020 muhtemelen hayatımızda unutmak isteyeceğimiz yıllar sıralaması yapsak ilk üç sıraya yerleşecek yıllardan biri oldu.

Covid 19 Salgını ile girdiğimiz yıl, salgının etkilerinin yaz aylarında bile devam etmesi nedeni ile neredeyse maskesiz geçirmediğimiz günleri ile değişik ve zor bir yıl oldu.

Bu salgının geniş ölçekte baktığımızda sosyal hayat, ekonomik hayat, toplumsal kültür ve davranışlarımız üzerinde çok önemli değişiklikleri oldu.

Salgın aynı zamanda aile hayatımızda da köklü değişikliklere yol açtı. Aile içi ziyaretler, ilişkiler salgın hastalıktan korunmak, risk grubundakiler korumak gibi amaçlarla değişiklik gösterdi.

2021 yılında Covid 19 salgını ile ilgili aşı ve diğer uygulamalar sayesinde salgının etkisinin azalması bekleniyor. Ancak gene de dünya genelinde bir bağışıklığın kazanılması 2021 sonunu bulacak gözüküyor.

Bu süreçte hem kendimize, hem ailemize hem de topluma karşı hastalıktan korunmak ve korumak yükümlülüklerimizi eksiksiz yerine getirmemiz gerekiyor.

Salgın ile beraber üretim ve pazarlama yapılarımızda da değişiklikler oluşabilir. Bunları ilerleyen süreçte göreceğiz.

2021’in her şeyden önce sağlık getirmesini diliyorum, tüm insanlığın daha sağlıklı günlere kavuşacağı bir yıl olsun. Sonrasında da huzur ve mutluluk dolu günler getirmesi dileği ile görüşmek üzere, iyi yıllar diliyorum.
Selçuk Aksarı