• +90 258 269 2433 (pbx)
  • info@deniztekstil.com.tr
  • Türkçe
  • English

 2022 yılının ilk günlerinde bu dergi elinize geçmiş olacak. 2020 yılının başlarında Covid Pandemisi nedeniyle değişen hayatlarımız, çalışma şekillerimiz ve ruhsal halimiz ile geçen 2 yorucu yılı geride bırakmak üzereyiz.

Pandemi nedeni ile değişen hayatlarımızı bu hali ile yaşamayı öğrendikçe rutinlerimiz gittikçe normale dönmeye çalışıyor. Ancak bu etkilerin izlerini silmemiz uzun süre alacak. Dolayısı ile stres, ölüm korkusu, hobilerden ve rutin alışkanlıklardan vazgeçmenin getirdiği bunalımlar bir süre daha hayatımızda iz bırakacak.

Dileğimiz, 2022’de tüm bu kötü zamanları kalıcı olarak geride bırakacağımız, güzel günler ile karşılaşmamız.

Deniz Tekstil için ise büyüme yatırımları, çevreci-sürdürülebilir yatırımlar ve müşteri odaklı üretim faaliyetleri artarak devam ediyor. Bu süreçte yeni sektörel eğilimlere ve değişimlere yak uydurmak için her türlü etkinliğin takibi, eğitim ve fuarlara katılıma da önem veriyoruz.

İşletme içi eğitim programlarında ise uzaktan eğitim usulleri veya Covid tedbirlerine uygun salon eğitimleri devam ediyor. 2022 ile beraber salon eğitimlerindeki yoğunluğumuzun artmasını bekliyoruz.

Sağlıklı ve güzel bir yıl olması dileği ile, sayfalarımızı keşfe davet ediyorum. İyi yıllar, iyi okumalar.


Selçuk Aksarı