• +90 258 269 2433 (pbx)
  • info@deniztekstil.com.tr
  • Türkçe
  • English

2021 yılının son sayısından herkese merhaba.

2020 yılındaki pandemi etkisinde bir yılı daha tamamlamak üzereyiz. 2 yılı bulmak üzere olan bu süreç pek çok yönden hayatımızı, iş şekillerimizi değiştirdi. Aşıların bulunması ile de önemli bir avantaj sağlandı. Ancak gerek aşı olmak istemeyenler, hem de virüsün beklenenden hızlı ve çeşitli mutasyona uğraması salgın tehlikesinin tam bitmeyeceği konusunda bizlere ipucu veriyor.

Salgın tehlikesi özellikle okul hayatındaki çocuklarımız ve aileleri için çok zor iki yıl yaşanmasına neden oldu. Aşılama sayesinde 2021-2022 döneminde eğitim süreçlerinin aralıksız devam ettirilmesi planlanıyor. Eğitim açısından kritik yaş ve sınıftaki öğrencilerin kayıplarının olmaması için bu yılın eğitim süreçlerini sekteye uğratmaması önemli.

Salgının bir diğer önemli etkisi ise ekonomiye, çalışma şekillerine oldu. İç ve dış Pazar dinamikleri hızlı şekilde pandemi sürecine uyum sağlamış olsa da 2021 sonbaharı özellikle ülkemiz açısından kritik öneme sahip. Bu nedenle her vatandaşa salgının yayılmasını önlemek açısından önemli görevler düşüyor.

Deniz Tekstil açısından baktığımızda 2021 yılı çevre il ve ilçelerimizde açılan yeni tesislerimizin sisteme adapte edilmesi ile sürdü. 2022 yılında da yeni yatırımlarımız ile büyümeye, sistemimizi geliştirmeye ve Pazar payımızı büyütmeye devam edeceğiz.

2022’de görüşünceye dek, sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.

Selçuk Aksarı